گیربکس رانا

تماس بگیرید

از {{model.count}}
انتخاب قیمت:
قیمت را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
فروشنده فروشنده: www.enginestok
آماده ارسال ناموجود
10,000,000
15%
8,500,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

گیربکس رانا بصورت استوک را میتوان با بالاترین کیفیت از فروشگاه آنلاین انجین استوک تهیه کرد .. گیربکس به اصطلاح قلب دوم خودرو میباشد که بعد از روشن شدن خودرو توسط موتور به آن نیاز میشود.گیربکس با موتور خودرو به اصطلاح باهم در ارتباط میاشند

محصولات مرتبط

گیر بکس چیست ؟

گیربکس (جعبه دنده) یک وسیله مکانیکی است که برای افزایش گشتاور خروجی یا تغییر سرعت (RPM) موتور استفاده می شود. 

شافت موتور به یک انتهای جعبه دنده متصل شده و از طریق پیکربندی داخلی چرخ دنده های یک گیربکس ، گشتاور خروجی داده شده و سرعت تعیین شده توسط نسبت دنده را فراهم می کند. 

معرفی جعبه دنده نمودار گیربکس برای شروع خودرو از حالت استراحت ، شتاب ، تپه نوردی ، کشیدن بار و روبرو شدن با مقاومت های دیگر ، به گشتاور بالا نیاز است. اما موتور IC در محدوده سرعت موثر محدود کار می کند که گشتاور نسبتاً کمی تولید می کند.

برای خرید گیربکس استوک و دست دوم به فروشگاه آنلاین دست دوم مراجه کنید

در چنین شرایطی ، موتور مسئول اصطبل است و در صورت پایین آمدن سرعت از حد مجاز ، وسیله نقلیه استراحت می کند. گشتاور توسعه یافته توسط موتور با افزایش دور موتور در محدوده ای افزایش می یابد و در برخی از سرعت های غالب به حداکثر مقدار می رسد

 اگر موتور مستقیماً به محور محرک متصل شود ، ممکن است دور موتور کاهش یابد. به دلیل متغیر بودن مقاومت خودرو در نتیجه بار و تغییرات شیب دار ، لازم است که قدرت موتور در دامنه وسیعی از سرعت جاده موجود باشد. به همین دلیل ، با استفاده از دنده کاهش سرعت و چرخش چرخ های جاده با سرعت مناسب متناسب با شرایط کارکرد خودرو ، دور موتور حفظ می شود. بنابراین ، باید یک ضرب تک گشتاور در محور عقب قرار گیرد و یک ضریب ضرب متغیر در جعبه دنده برای این منظور فراهم شود. 

ضریب دنده

ضریب دنده زانتیا  قابل نصب روی 405/دنا/ پارس/سمند/رانا و 206 مدل بالا. برای داشتن دور موتور پایین و سرعت بیشتر
19/70 کرانویل پینیون
11/38 دنده 1
15/28 دنده 2
32/37 دنده 3
46/38 دنده 4
35/47 دنده 5
« انجین استوک »

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...