گیربکس پژو GLX 405

خریدگیربکس،قیمت گیربکس استوک و دست دوم

از {{model.count}}
انتخاب قیمت:
قیمت را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
فروشنده فروشنده: www.enginestok
آماده ارسال ناموجود
10,000,000
15%
8,500,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

گیربکس چیست و چه کاری انجام می دهد؟

چرخ دنده ها برای انتقال نیرو از یک قسمت ماشین به قسمت دیگر استفاده می شوند. به عنوان مثال در دوچرخه ، این چرخ دنده ها هستند که نیرو را از رکاب به چرخ عقب می برند. به همین ترتیب ، در اتومبیل ، چرخ دنده ها نیرو را از میل لنگ (محور چرخشی که نیرو را از موتور می گیرد) به شافت محرک در حال حرکت در زیر ماشین منتقل می کنند و در نهایت چرخ ها را تغذیه می کند. شما می توانید هر تعداد چرخ دنده به هم متصل کنید و آنها می توانند در اشکال و اندازه های مختلف باشند. هر بار که نیرو را از یک چرخ دنده به چرخ دیگر منتقل می کنید ، می توانید یکی از این دو کار را انجام دهید: گیربکس

گیربکس استوک و دست دوم را از فروشگاه آنلاین ما خریداری کنید

چرخ دنده های دوچرخه سرعت را افزایش می دهند: اگر دو چرخ دنده را به هم متصل کنید و دنده اول دارای دندان بیشتری نسبت به دنده دوم باشد ، دنده دوم باید خیلی سریعتر بچرخد تا ادامه یابد. بنابراین این ترتیب به این معنی است که چرخ دوم سریعتر از چرخ اول می چرخد اما با نیروی کمتری.

برای خرید گیربکس 405 با ما تماس بگیرید

تغییر جهت: وقتی دو دنده با هم مشبک می شوند دنده دوم همیشه در جهت مخالف می چرخد. بنابراین اگر اولی در جهت عقربه های ساعت بچرخد ، دومی باید در خلاف جهت عقربه ساعت بچرخد. همچنین می توانید از چرخ دنده های مخصوص شکل استفاده کنید تا قدرت ماشین از یک زاویه دور شود. به عنوان مثال در اتومبیل ، دیفرانسیل (جعبه دنده در وسط محور عقب اتومبیل چرخ عقب) با استفاده از یک دنده مخروطی شکل مخروطی شکل قدرت شافت محرک را از 90 درجه چرخانده و چرخ های عقب را چرخانده است.

گیربکس 405

گیربکس چیست؟

خیلی دقیق ، گیربکس یک وسیله مکانیکی است که برای افزایش / کاهش گشتاور از طریق کاهش / افزایش سرعت استفاده می شود. از دو یا چند دنده تشکیل شده است که یکی از آنها را موتور محرک می کند. سرعت خروجی جعبه دنده با نسبت دنده معکوس خواهد بود. جعبه دنده ها معمولاً در استفاده از سرعت ثابت مانند نوار نقاله و جرثقیل ترجیح داده می شوند که می تواند گشتاور را افزایش دهد.

گیربکس از یک چرخ دنده با قطر مشخص بهمراه مکانیزم رانندگی (موتور الکتریکی ، توربین بادی ، موتور دیزل و غیره) متصل به دنده کوچکتر (اگر مکانیزم محرک دارای سرعتی بالاتر از موتور محرک باشد) یا بزرگتر باشد قطر (اگر سرعت مکانیسم رانده شده باید کوچکتر از موتور محرک باشد) همراه با یک بار مکانیکی رانده شده. به سادگی این مکانیزم افزایش / کاهش سرعت / گشتاور یا بالعکس است.

گیربکس یک اتصال موتور مکانیکی است که باعث:

سرعت بالا ، گشتاور کم را به گشتاور زیاد با سرعت پایین تبدیل می کند (حتی در زمان X-mas هیچ چیز رایگان نیست).

سرعت کم / گشتاور زیاد به سرعت بالا / گشتاور کم.

گاهی هد دنده روی تسمه یا زنجیره تایم با نسبت دنده 1: 1 کار می کند و برای کاهش ارتعاشات موتور به بار استفاده می شود.

اغلب نادیده گرفته می شود - هد دنده اینرسی را کاهش می دهد همانطور که توسط موتور مشاهده می شود در نسبت مربع نسبت دنده. به عنوان مثال. اگر سر دنده را با نسبت 4: 1 نصب کنید ، 2000 دور در دقیقه به 500 دور در دقیقه می رسد اما اینرسی بار 16 بار کاهش می یابد.

اگر از چرخ دنده کرم استفاده می کنید ، این مکانیزم خود قفل شدن را به سیستم نشان می دهد (تا زمانی که موتور نچرخد ، نمی توانید بار را حرکت دهید).

همچنین توجه داشته باشید که چرخ دنده ها به صورت رایگان کار نمی کنند ، این بدان معنی است که شما قدرت خروجی خود را از دست می دهید ، به این معنی که چرخ دنده کارایی خاصی دارد. انواع مختلف چرخ دنده وجود دارد: خار ، سیاره ، یک مرحله ، چند مرحله ، هارمونیک ، خار-اپی سیکل ، (سیکلوئید) ، کرم و غیره و ترکیبی از موارد فوق اما این یک علم جداگانه است.

ضریب دنده

ضریب دنده زانتیا  قابل نصب روی 405/دنا/ پارس/سمند/رانا و 206 مدل بالا. برای داشتن دور موتور پایین و سرعت بیشتر
19/70 کرانویل پینیون
11/38 دنده 1
15/28 دنده 2
32/37 دنده 3
46/38 دنده 4
35/47 دنده 5
« انجین استوک »

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...