مقایسه نیسان در مقابل تویوتا: کدام یک بهتر است؟ 

قابلیت اطمینان ، قیمت ، ارزش فروش مجدد

نیسان یا تویوتا: چه مواردی را باید در نظر گرفت؟ 

  • قیمت
  • ارزش فروش مجدد
  • قابلیت اطمینان و کیفیت
  • مدل های موجود

وسایل نقلیه نیسان در مقابل وسایل نقلیه تویوتا :

·2021 نیسان تیتان در مقابل 2021 تویوتا تندرا

·2021 نیسان Frontier در مقابل 2021 تویوتا تاکوما

·2021 نیسان روگ در مقابل 2021 تویوتا RAV4

·2021 نیسان سنترا در مقابل 2021 تویوتا کرولا

آیا باید نیسان یا تویوتا را انتخاب کنید؟

نیسان و تویوتا هر دو بازیگران اصلی صنعت خودرو هستند. هر شرکت از سال 1933 آغاز به کار کرده است - و هر یک سالانه میلیون ها ماشین در سراسر جهان می فروشد.

تصمیم گیری بین این دو مارک می تواند یک چالش باشد. اگر در مورد انتخاب نیسان یا تویوتا برای ماشین بعدی خود نرده هستید ، فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می خواهید در نظر بگیرید. مقایسه مدل های منفرد از هر دو مارک نیز می تواند مفید باشد.

نیسان یا تویوتا: چه مواردی را باید در نظر گرفت

اگر در مورد انتخاب نیسان یا تویوتا برای اتومبیل بعدی خود نگران هستید ، فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می خواهید در نظر بگیرید ، از جمله قیمت ، ارزش فروش مجدد ، قابلیت اطمینان و کیفیت و مدل های موجود.

آیا می خواهید بین نیسان و تویوتا برای ماشین بعدی خود تصمیم بگیرید؟ در این صورت ، می خواهید عوامل زیر را قبل از تصمیم گیری در نظر بگیرید.

برنده: نیسان

قیمت مدل های جدید نیسان و تویوتا به طور کلی نسبتاً قابل مقایسه است. به عنوان مثال ، شروع MSRP برای 2021 نیسان سنترا 19460 دلار در حالی که MSRP شروع برای 2021 Corolla 20،025 دلار است.

اما قیمت وسایل نقلیه دست دوم داستان متفاوتی است. هنگام مقایسه مدل های مشابه ، تقریباً همیشه می توانید انتظار داشته باشید که برای یک نیسان پیش فروش ، هزینه کمتری نسبت به یک تویوتای قبلی داشته باشید.

قطعات استوک و دست دوم خودروی خود را میتوانید از فروشگاه اینترنتی انجین استوک تهیه کنید

برای خرید قطعات یدکی استوک و دست دوم خودرو اینجا کلیک کنید

2021 نیسان سنترا

هنگام مقایسه مدل های مشابه ، تقریباً همیشه می توانید انتظار داشته باشید که برای یک نیسان پیش فروش ، هزینه کمتری نسبت به یک تویوتای قبلی داشته باشید. منبع تصویر: نیسان.

ارزش فروش مجدد

برنده: تویوتا

وسایل نقلیه تویوتا معمولاً ارزش فروش بسیار بالایی دارند و به همین دلیل است که احتمالاً برای نیسان دست دوم کمتر از تویوتای دست دوم هزینه می کنید. طبق مطالعه ای که در سال 2019 از ادموند انجام شد ، تویوتا و بخش لوکس آن ، لکسوس ، بالاترین ارزش فروش را در بین مارک ها دارند.

همچنین لازم به ذکر است که پنج مدل مختلف تویوتا - از جمله کمری ، RAV4 هیبرید ، سیه نا ، تاکوما و توندرا - جایزه بهترین ارزش فروش مجددرا برای سال 2021 دریافت کردند.

2021 تویوتا کمری

وسایل نقلیه تویوتا معمولاً ارزش فروش بسیار بالایی دارند و به همین دلیل است که احتمالاً برای نیسان دست دوم کمتر از تویوتای دست دوم هزینه می کنید.

قابلیت اطمینان و کیفیت

برنده: تویوتا

هیچ رازی نیست که تویوتا برخی از قابل اعتمادترین اتومبیل های جاده را تولید می کند این شرکت را در رتبه دوم قابل اعتماد از بین مارک های دیگر برای سال 2021 قرار داده است. نیسان با پایین آمدن از این لیست در جایگاه شانزدهم قرار گرفت.

وقتی صحبت از کیفیت می شود ، تویوتا سال به سال و مایل به مایل به تولید خود ادامه می دهد. اگر نیاز به اثبات دارید ، تویوتا توندرا 2007 متعلق به ویکتور شپارد را بررسی کنید. پیش از خرید توسط تویوتا (برای اینکه مهندسان بتوانند آن را تجزیه و تحلیل کنند) در سال 2020 بیش از 1 میلیون مایل با موتور اصلی و انتقال قدرت افزایش پیدا کرد.

2014 - 2015 Toyota Tundra

وقتی صحبت از کیفیت می شود ، تویوتا سال به سال و مایل به مایل به تولید خود ادامه می دهد. منبع تصویر: تویوتا.

مدل های موجود

برنده: بین نیسان و تویوتا

نیسان و تویوتا هر دو از یک ماشین جمع و جور گرفته تا یک وانت سایز بزرگ ارائه می دهند. اما یکی از گزینه هایی که به طور محسوسی در نمونه کارهای Toyota (حداقل در حال حاضر) از دست رفته است ، وسیله نقلیه الکتریکی باتری (BEV) است.

اگرچه تویوتا انواع هیبریدی و یک وسیله نقلیه الکتریکی سلول سوختی (FCEV) را ارائه می دهد ، اما هنوز نتوانسته است در ارائه BEV به بیشتر صنعت خودرو بپیوندد. و این حذف در جهان که به طور فزاینده ای برق می یابد عجیب به نظر می رسد.

نیسان یک BEV به شکل LEAF کاملاً الکتریکی ارائه می دهد ، اما محصولات خودرویی این برند در جاهای دیگر کوتاه است. در حال حاضر ، نیسان یک وسیله نقلیه هیبریدی ارائه نمی دهد و همچنین یک مینی ون در کاتالوگ خود ندارد. تویوتا هر دو را دارد.

بنابراین ، وقتی صحبت از این است که کدام مارک از ترکیب خودروی بهتری برخوردار است ، پاسخ این است:

وسایل نقلیه نیسان در مقابل وسایل نقلیه تویوتا

نیسان و تویوتا هر دو طیف وسیعی از وسایل نقلیه را در صف خود دارند. مفید است که ببینید چطور برخی از پرفروش ترین ها از هر مارک در برابر یکدیگر قرار می گیرند.

2021 نیسان تیتان در مقابل 2021 تویوتا تندرا

برنده: Toyota Tundra

در حالی که قدرت تایتان کمی بیشتر از تندرا است ، ظرفیت یدک کشی تندرا بیشتر از تایتان است. 

وانت های سایز بزرگ ، تیتان 2021 و تندرا 2021 هر دو کمی قدیمی به نظر می رسند. اما این دو کامیون هنوز هم گزینه های مناسبی هستند ، به خصوص در مورد Tundra که دارای درجه اطمینان قابل پیش بینی خوبی از J.D. Power است.

در حالی که قدرت تایتان اندکی بیشتر از تندرا است (401 اسب بخار در مقابل 381 اسب بخار) ، ظرفیت یدک کشی تندرا بیشتر از تیتان است (9400 پوند در برابر 9350 پوند).

این دو کامیون در بسیاری از سطوح قابل مقایسه هستند. با این وجود این پیروزی باید به Tundra و ضریب اطمینان بی عیب و نقص آن برسد.

2021 نیسان Frontier در مقابل 2021 تویوتا تاکوما

برنده: تویوتا تاکوما

2021 تویوتا تاکوما با زمینه ای زیبا

Tacoma هر ساله به دلیل قابلیت اطمینان و ارزش فروش مجدد پاداش می دهد. منبع تصویر: تویوتا.

سخت است که با Toyota Tacoma رقابت کنید - مورد علاقه دائمی در کلاس کامیون های متوسط. Tacoma هر ساله به دلیل قابلیت اطمینان و ارزش فروش مجدد پاداش می دهد.

حتی اگر Nissan Frontier 2021 نیز از نظر اطمینان از پیش بینی رتبه عالی J.D. Power برخوردار باشد ، اما این کافی نیست که بتواند آن را با 2021 Tacoma مدعی کند. از آخرین طراحی مجدد Frontier 16 سال می گذرد - و سن آن نشان می دهد.

تویوتا تاکوما بسیار مدرن تر ، که فقط پنج سال پیش دوباره طراحی شده است ، در اینجا برنده آشکار است.

2021 نیسان روگ در مقابل 2021 تویوتا RAV4

برنده: Toyota RAV4

2021 تویوتا RAV4 فلز نقره ای

2021 Toyota RAV4 یک وسیله حمل و نقل از طراحی مجدد سال 2019 است.

برای سال 2021 ، نیسان Rogue با به روزرسانی هایی مانند فضای داخلی پیشرفته و ویژگی های استاندارد تر ، کاملاً دوباره طراحی شده است. در همین حال ، تویوتا RAV4 2021 یک وسیله حمل و نقل از طراحی مجدد سال 2019 است.

علیرغم واقعیت این که Rogue نسبت به RAV4 کمی مدرن تر است ، هر دو گزینه راحتی و تکنولوژی موجودات زیادی را ارائه می دهند. قابلیت اطمینان پیش بینی شده چیزی است که واقعاً دو SUV را از یکدیگر متمایز می کند.

سالهاست که Rogue با مشکلات گران قیمت متغیر انتقال مداوم (CVT) روبرو است. تا زمانی که مارک تجاری ثابت نکند ، توصیه می شود از مدلهای نیسان مجهز به CVT خودداری کنید.

2021 نیسان سنترا در مقابل 2021 تویوتا کرولا

برنده: تویوتا کرولا

2021 تویوتا کرولا به صورت استاندارد با مجموعه سیستم های پیشرفته کمک راننده  ارائه می شود و یک سیستم سرگرمی و سرگرمی عالی دارد.

تویوتا کرولا در درجه اول به دلیل قابلیت اطمینان بی وقفه پرفروش ترین اتومبیل در تمام دوران ها است. برای سال 2021 ، مورد علاقه طولانی مدت به طور استاندارد با Toyota Safety Sense 2.0 مجموعه سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS) و یک سیستم سرگرمی و سرگرمی عالی ارائه می شود.

خواهید فهمید که 2021 Sentra همچنین دارای لیست چشمگیری از تجهیزات استاندارد است. اما نیسان سابقه فوق العاده قابلیت اطمینان تویوتا را ندارد زیرا مانند Rogue ، Sentra در گذشته از مشکلات CVT رنج برده است.

آیا باید نیسان یا تویوتا را انتخاب کنید؟

نیسان ها ماشین خوبی هستند؟ بله ، نیسان ها ماشین های خوبی هستند - اما Toyota ها بهتر هستند.

دست پایین ، تویوتا تقریباً از هر لحاظ برتر از هر دو برند است. تنها مزیت خرید نیسان این است که ، چون نیسان ها ارزش فروش فوق العاده بالایی ندارند ، شما می توانید یک نیسان دست دوم با کمی کمتر از تویوتای قابل مقایسه خریداری کنید.

اما مگر اینکه بودجه شما برای یک ماشین دست دوم بسیار کم باشد ، تقریباً هر بار تویوتا گزینه درستی است.