بیمه اتومبیل 2021 در مورد نرخ بیمه ، عناصر زیادی برای درک وجود دارد. هنگام تماشای تبلیغات ، نرخ ها را می شنوید که ذکر می شود ، اما ممکن است دقیقاً ندانید که چه عواملی هستند یا چه عواملی بر آنها تأثیر می گذارد. به بیان ساده ، نرخ بیمه اتومبیل حداقل مبلغی است که برای پوشش دادن بیمه شما لازم است. انواع مختلف بیمه اتومبیل ممکن است فاکتورهای مختلفی را هنگام محاسبه نرخ شما در نظر بگیرند.

4 نکته برای درک نرخ بیمه


در اینجا چهار نکته برای کمک به شما در درک نرخ بیمه آورده شده است:

بدانید به چه بیمه اتومبیل نیاز دارید

برای درک نرخ بیمه اتومبیل خود ، باید یاد بگیرید که به چه بیمه ای نیاز دارید. اگر اخیراً برای شما رانندگی تحت تأثیر (DUI) صادر شده است ، باید بیمه SR22 دریافت کنید. برای این بیمه ، باید فرم را پر کنید تا به وزارت وسایل نقلیه موتوری (DMV) اطلاع دهید که حداقل پوشش بیمه اتومبیل را به دست آورده اید. در اینجا چند مقاله اضافی آورده شده است که به شما در زمینه بیمه SR22 بیشتر می آموزد.


ممکن است بخواهید بیمه املاک قسمت سوم را دریافت کنید. این امر در صورت بروز حادثه هزینه تعمیرات اتومبیل شخصی را پوشش می دهد. با این حال ، خسارت اتومبیل خود را پوشش نمی دهد. در حالی که ، بیمه جامع اتومبیل پوشش کاملی دارد و شامل هزینه شخص ثالث و خود شما می شود. اگر توانایی پرداخت بیمه جامع را دارید ، ممکن است در طولانی مدت در هزینه شما صرفه جویی کند.


8 نکته ضروری که باید هنگام مالکیت خودرو بدانید

اصطلاحات بیمه را تعریف کنید

هنگام ورود به دنیای بیمه احساس می شود که به زبان دیگری صحبت می شود. غالباً اصطلاحاتی که هنگام پرس و جو از بیمه استفاده می شود ، احساس سردرگمی در شما ایجاد می کند. برای جلوگیری از احساس اینگونه ، اصطلاحات اصطلاحات اصولی را یاد بگیرید. برخی از کلمات برای امتحان و درک عبارتند از:

حق بیمه: این هزینه واقعی طرح بیمه شما است.

شرایط قبلی: این هر اتفاقی است که قبلاً افتاده است و ممکن است بر برنامه بیمه شما تأثیر بگذارد.

فرانشیز: این مبلغی است که شما باید قبل از پرداخت هرگونه پرداخت از شرکت بیمه پرداخت کنید.

داشتن دانش در مورد اصطلاحات اصطلاحات خاص یا عباراتی که در بیمه استفاده می شود به شما کمک می کند آنچه را که لازم دارید و آنچه را ندارید بهتر بیان کنید. این باعث می شود که گیج نشوید و به شما کمک می کند تا دقیقاً معنی نرخ بیمه را بفهمید. این مسئله در آینده نیز از بین می رود. بعداً ، فقط در صورت نیاز ، نمی خواهید بدانید که سیاست خود را متفاوت می فهمید.


نحوه رانندگی با اتومبیل دنده دستی

سابقه رانندگی را در نظر بگیرید

هنگامی که شرکت بیمه در مورد نرخ بیمه نامه شما تصمیم می گیرد ، سابقه رانندگی شما مورد توجه قرار می گیرد. اگر سابقه تمیز و سابقه رانندگی با خیال راحت داشته باشید ، ممکن است این شرکت نرخ بهتری را به شما پیشنهاد دهد. با این حال ، اگر هنگام رانندگی بلیط یا جریمه دریافت کرده باشید ، احتمالاً هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد. برخی از انواع تخلفات رانندگی که مورد توجه قرار می گیرند عبارتند از:


سرعت بلیط

DUI ها

بلیط چراغ قرمز

به همین ترتیب ، اگر یک حادثه رانندگی بزرگ ایجاد کرده باشید ، یک بیمه گر احتمال دارد هزینه بیشتری از شما بگیرد. ایجاد تعدادی از تصادفات کوچکتر نیز همین تأثیر را خواهد داشت. بیمه ها فکر می کنند شما یک راننده بی پروا هستید و احتمال تصادف در شما زیاد است و در نتیجه برای آنها هزینه زیادی در پی خواهد داشت. وقتی سابقه رانندگی شما احتمال کمتری در تصادف نشان می دهد ، بیمه ها فقط آن را دوست دارند.


بهترین سیستم های خودرو برای سرگرمی 2021

درباره سایر عوامل بدانید

گذشته از سابقه رانندگی شما ، شرکت های بیمه اطلاعات شخصی بیشتری را نیز در نظر می گیرند. سن شما فاکتور بزرگی است در مورد تصمیم گیری شرکت ها درباره نرخ شما. رانندگان جوان اغلب نرخ بالاتری دارند زیرا مدت طولانی رانندگی نکرده اند. همچنین احتمالاً در جاده اشتباهاتی انجام می دهند که منجر به تصادف می شود. از طرف دیگر ، رانندگان مسنی که مدت بیشتری رانندگی کرده اند اعتماد به نفس بیشتری دارند و درک بهتری از قوانین جاده دارند.


اتومبیل رانندگی شما توسط شرکت بیمه نیز در نظر گرفته خواهد شد. خودروهایی که قدرت بالایی دارند و اصلاح شده اند احتمالاً نرخ بالاتری دارند زیرا تعویض آنها از قیمت بالاتری برخوردار است. به همین ترتیب ، بیمه اتومبیل با قطعات گران قیمت بیشتر خواهد بود زیرا تهیه این قطعات هزینه بیشتری دارد. با این وجود بیمه اتومبیل های معمولی که هزینه کمتری دارند هزینه کمتری برای شما خواهد داشت زیرا تعمیر آنها هزینه زیادی برای شرکت ندارد.


نتیجه

2021 بیمه اتومبیل

خرید بیمه اتومبیل می تواند طاقت فرسا باشد ، و درک نرخ آن دشوار است. با کمی وقت و تحقیق می توانید اصطلاحات بیمه را درک کرده و بدانید که نرخ بیمه اتومبیل شما چگونه محاسبه می شود. به خاطر داشته باشید که جزئیات شخصی ، مانند اتومبیلی که رانندگی می کنید و سابقه رانندگی شما بر نرخ شما تأثیر می گذارد. به یاد داشته باشید که قبل از خرید در مورد بیمه موردنیاز خود ، چه SR22 یا بیمه جامع ، استعلام کنید.