تصاویر به روز شده فورد فوکوس نمایانگر این است که  در اواخر سال جاری به بازار عرضه خواهد شد . این ماشین آزمایشی استتار باقی مانده است اما انتظار داریم طی چند ماه آینده یک مدل کامل رونمایی شود تا اینکه مدتی بعد مدل تولید به نمایشگاه برود. هاچ بک خانوادگی فورد رقبای SEAT Leon ، Volkswagen Golf و Hyundai i30 است.این تصاویر ، از نسخه ناهموار Ford Focus Active نشان می دهد که Focus به دلیل ایجاد بینی اصلاح شده است. به نظر می رسد ورودی های هوای پایین تغییر شکل داده و چراغ های مه شکن برداشته شده اند. سنسورهای پارکینگ در این مدل توسعه وجود دارد که در آن ماشین فعلی دارای چراغ است .


فورد فوکوس در 2021 به بازار عرضه خواهد شد

بهترین ماشینهای خانوادگی


چراغ های جلو بسیار تیزتر هستند و به لطف طراحی جدید LED در طول روز ، Focus به نظر می رسد شبیه Ford Ford Mondeo است که ممکن است همزمان از فروش خارج شود. چراغهای جلو ممکن است در بیشتر مدلها از واحدهای LED باشند و اینها حالت خاصی را برای رانندگی در شرایط مه آلود در خود دارند. چراغ های عقب نیز تغییر خواهند کرد.

2021 مدل توسعه فورد فوکوس - عقب 16


در داخل ، فورد ممکن است یک صفحه نمایش جدید و بزرگتر از سرگرمی و سرگرمی را در مدل های با مشخصات بالا ، در کنار خوشه ابزار دیجیتال که قبلاً در برخی از اتومبیل ها ارائه شده است ، ارائه دهد. سیستم سرگرمی و سرگرمی SYNC 3 گرافیک جدیدی مانند نمونه های فورد Kuga دریافت خواهد کرد و انتظار داریم که فرمان جدید طراحی شود.


Focus قسمتهای زیادی را با Kuga مشترک است اما گزینه پلاگین هیبریدی SUV (PHEV) در هاچ بک ارائه نمی شود ، به این معنی که محدوده موتور Focus احتمالاً دست نخورده باقی خواهد ماند. بیشترین الکتریکی موجود احتمالاً یک موتور بنزینی EcoBoost با فناوری ترکیبی خفیف است ، در حالی که موتورهای دیزلی همچنان جایگاه خود را در خط تولید دارند. شاید بتوان پیشرانه هیبریدی Mondeo را در Focus جای داد اما با بهترین سیستم هیبریدی که امتحان کرده ایم فاصله زیادی دارد.

معنی آن برای خریداران خودرو چیست؟


فورد فوکوس اغلب یکی از پرفروش ترین اتومبیل های انگلستان است و این بروزرسانی آن را در برابر رقبای خود که بسیاری از آنها اخیراً جایگزین یا تازه شده اند ، تازه نگه می دارد. یک نسخه هیبریدی پلاگین به احتمال زیاد محبوب خواهد بود و Focus را برای کاربران تجاری (بخش بزرگی از بازار) جذاب می کند ، بنابراین کمی ناامید هستیم که فورد برای ارائه مدل PHEV صلاح نمی داند.