نسل پنجم هوندا CR-V در اواخر سال 2016 رونمایی شد و حدود سه سال بعد فیس لیفت شد. با جابجایی سریع تا مارس 2021 ، جاسوسان ما با گرفتن دوربین از دور نمونه اولیه کراس اوور جدید هنگام انجام آزمایش های دست زدن در مکانی در اروپا ، از لنز تله فوتو بسیار طولانی خود استفاده کرده اند.

هوندا   CR-V2023 

با توجه به اینکه این تنها اولین نگاه ما به نسل ششم CR-V است ، جای تعجب نیست که نمونه اولیه از جلو به عقب پوشیده از استتار باشد. با این اوصاف ، ما نمی توانیم توجه نکنیم که به نظر می رسد کراس اوور در حالی بزرگ شده است که پیش آمدگی جلو و عقب همچنان بسیار بزرگ هستند. به نظر می رسد طراحی کلی آن زاویه دارتر باشد و کاپوت بلندتر و مسطح تر از قبل به نظر می رسد.

گالری: اولین عکسهای جاسوسی 2023 هوندا CR-V

قسمت جلویی جلو پنجره جلوپنجره ای کمی بزرگتر با الگویی جدید را نشان می دهد و در کنار چراغ های LED تیزتری قرار دارد که به نظر می رسد تصور یک طرح تقسیم شده را ایجاد می کند. گفته شد ، چراغ های جلو احتمالاً یک طرح یک تکه دارند زیرا ما وسوسه می شویم تنظیمات تقسیم شده فقط به دلیل لباس مبدل اعمال شده در آن نوار عریض باشد.


خوانندگان چشم عقاب متوجه آینه های جانبی می شوند که اکنون در درها به جای پایه ستون های A پایین تر هستند ، احتمالاً برای کاهش صدای باد و یا آیرودینامیک بهتر. یک خط مشخصه برجسته بالای دسته های درب تقریباً کل مشخصات جانبی CR-V را از چراغ های جلو تا چراغ های عقب گسترش می دهد. این نشانگرهای نارنجی کناری نشان داده شده که هوندا در حال آزمایش یک نسخه آمریکایی است.

زاویه کناری نه تنها اندازه دست انداز را نشان می دهد - که توسط شیشه بزرگتر تأکید شده است - بلکه به ما امکان می دهد نگاهی بیندازیم داخل کابین که داشبورد دارای یک سرگرمی اطلاعاتی به سبک تبلت در بالای کنسول مرکزی است. صفحه لمسی برخلاف CR-V فعلی که اطلاعات و سرگرمی کمی زاویه دارد و روی کنسول مرکزی قرار دارد ، به صورت ایستاده قرار دارد.


جالب است که ببینیم آیا رشد داخلی باعث می شود هوندا ردیف سوم را در خود جای دهد یا خلبان تنها SUV شرکت در ایالات متحده است که هفت صندلی ارائه می دهد. نکته جانبی - CR-V فعلی در برخی از بازارها با ردیف سوم ارائه می شود اما مدل آمریکایی به طور انحصاری با پنج صندلی در دسترس است.


هر دو لباس مبدل به ما بازی می کند ، اما نمونه اولیه فاقد چراغ های عمودی CR-V فعلی است. با این حال ، ما می خواهیم شرط ببندیم کسانی که هنوز وجود دارند با توجه به اینکه همه نسل های کراس اوور کامپکت محبوب دارای این طرح چراغ عقب هستند ، از مدل اصلی 1996 شروع می شود.


بسته به بازار ، هوندا CR-V فعلی از قبل با پیشرانه های هیبریدی و پلاگین هیبریدی ارائه می شود ، بنابراین به دنبال مدل نسل بعدی باشید تا علاوه بر این ، برق را نیز بپذیرد. خیلی زود است که بگوییم آیا هوندا برنامه ای برای نسخه بدون موتور احتراق دارد یا خیر ، اما حتی اگر چنین باشد ، از روز اول در دسترس نخواهد بود.


از آنجا که این اولین دسته از تصاویر جاسوسی ما است ، احتمالاً به این معنی است که به زودی رونمایی رسمی از CR-V جدید انجام نمی شود. این می تواند در سال 2022 آغاز به کار کند و با قیمت 2023 میلیون یورو در آمریکای شمالی به فروش برسد.